Kā šonedēļ latviešiem tikt pie neatkarīgas, nacionālas varas

Lai arī cik cienījami un mīlēti nebūtu, šobrīd vaimanulogi, kuri sauc „mums draud briesmas tieši šajās vēlēšanās” ir bijušie komunisti. Nevienu no šiem vaimanulogiem es neredzēju 1988. gadā, dibinot Latvijas Nacionālo Neatkarības kustību un Gunāra Astras bērēs.

Martā, sniedzot interviju aprīļa žurnālam PLAYBOY, ieteicu vēlētājiem šajās Saeimas vēlēšanās pēc pārliecības izvēlēties dajebkuru partiju un no tās saraksta svītrot visus, kuriem ir kredītsaistības un nav ģimene ar vismaz trim bērniem http://gulags.wordpress.com/2014/05/14/20-jautajumi-andrim-paulam-pavulam/ .

Tobrīd neiedomājos par trešo, šajās vēlēšanās pienākušo unikālo, vēsturisko iespēju.

Satversmes tēvi, pieņemot Satversmi, tās 37. pantā ir paredzējuši: „Par Valsts Prezidentu var ievēlēt pilntiesīgu Latvijas pilsoni, kurš sasniedzis četrdesmit gadu vecumu.”

Tas jau 1920. gadā, Satversmes tēvu pārliecībā, bija vecums, kad indivīds ir sasniedzis pilnbriedu, lai spētu pārstāvēt valsti.

Kopš neatkarības atgūšanas ir pagājuši 24 gadi un šajās Saeimas vēlēšanās, tie, kam 1990. gadā bija 18 gadi, sasnieguši 42 gadu vecumu. Neviena no sabiedriskajām organizācijām, kuras apkopo ziņas par deputātu reputāciju, nesniedz vēlētājiem, manuprāt ļoti būtisku informāciju – vai deputāta kandidāts ir bijis komunistu partijā. Būtisku tādēļ, ka bijušie komunisti ir konjunktūristi arī šodien – viņi, kā pirmrindnieki, ir visās partijās un, kā pirms ceturtdaļgadsimta, savu ērtību labad, kalpoja Maskavai, tagad pakalpīgi seko Briselei un Vašingtonai, vai turpina kalpot tai pašai Maskavai.

Piemēram, 80to gadu pašās beigās, konjunktūras vadīti komunistu partijā, sastājās vesela virkne tautfrontiešu. No tiem šajās vēlēšanās kandidē Sarmīte Ēlerte (Vienotība) un Dzintars Rasnačs (VL-TB/LNNK).

Mums nav precīzas informācijas par visiem kandidātiem, bet mums, vēlētājiem, ir garantēta iespēja atbrīvoties no čekistiem un komunistiem šajā Saeimā.

1972. gads ir robežškirtne – šajā un turpmākajos gados dzimušie nekādi nevar būt bijuši komunistu partijas biedri un/vai VDK ziņotāji. Mums ir unikāla iespēja šo Saeimu ievēlēt bez neviena komunista un/vai VDK darbinieka, turklāt ievēlot pilnbrieda jaunās paaudzes politiķus, nevis zaļknābjus.

Ieteiktu klausīt savai sirds balsij, izvēlēties partijas sarakstu un, pirms došanās vēlēt, iepriekš ieskatīties http://sv2014.cvk.lv/saraksti/  kur ir informācija par kandidātu ģimenes stāvokli, kredītsaistībām un, dzimšanas gadu.

Jums tas neatņems vairāk laika par 10 minūtēm – svītrojiet no saraksta visus, kuri dzimuši pirms 1972. gada, nav ģimenes cilvēki un šobrīd atrodas kredītu jūgā!

01.10.2014.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s